Bicara Perdana Menteri

"FELDA telah membuktikan ia bukan jaguh kampung dengan membuat pelaburan membuka kilang-kilang di Amerika Syarikat dan Kanada.  Malahan Perdana Menteri Quebec, Kanada memandang tinggi terhadap FELDA."

Petikan Ucapan YAB Dato' Sri Mohd Najib.

Setulus Bicara

"Sejak 50 tahun kerajaan beri kita berbilion ringgit. Banyak mana pun,ia tidak berguna jika gagal memberi sokongan terhadap pelbagai program dijalankan kerajaan."

Petikan Ucapan Y.Bhg Tan Sri Rozali Ismail, Pengerusi GWGF.
Keratan Akhbar GWGF

Category for "Keratan Akhbar"

   Display # 
1 YAKIN POTENSI PENGERUSI BARU Thursday, 12 January 2017
2 SHAHRIR BERI FELDA NAFAS BARU Monday, 09 January 2017
3 FIESTA BIKERS 2016, KARNIVAL JOM JPJ CATAT SEJARAH Saturday, 26 November 2016
4 HASILKAN CENDEKIAWAN GENERASI BAHARU FELDA Saturday, 26 November 2016
5 15000 PEMILIK MOTOR BERKUMPUL Monday, 14 November 2016
6 GWGF SERU WARGA FELDA BERSATU HAYATI KEMERDEKAAN Wednesday, 31 August 2016
7 GALAK WARGA FELDA KIBAR JALUR GEMILANG Tuesday, 09 August 2016
8 GWGF BANCI MASALAH AIR Saturday, 30 July 2016
9 JAMUAN AIDILFITRI KELAB STORM RIDER MERIAH Wednesday, 27 July 2016
10 GWGF RAI ANAK YATIM, IBU TUNGGAL, OKU Wednesday, 22 June 2016
11 TRADISI GWGF DITERUSKAN SEMPENA RAMADAN Wednesday, 22 June 2016
12 DANA RM100,000 BAGI USAHAWAN MUDA FELDA Thursday, 02 June 2016
13 DANA MODAL RM100,000 Wednesday, 01 June 2016
14 GWGF, 60 RAJD AGIH AIR BERSIH Sunday, 15 May 2016
15 GWGF HARGAI WARGA FELDA BERJAYA Saturday, 30 April 2016
16 SOKONGAN BERTERUSAN KUKUHKAN FELDA Saturday, 30 April 2016
17 RAKAN MASJID BENTUK MUSLIM SEJATI Friday, 15 April 2016
18 GWGF YAKIN KEMAMPUAN PM KEKAL KESTABILAN POLITIK Sunday, 03 April 2016
19 PERJUMPAAN GENERASI FELDA SABTU INI Thursday, 31 March 2016
20 ANAK FELDA BUKTIKAN KEMAMPUAN Saturday, 26 March 2016
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 21